Kategorie produktów
Producenci
Czas realizacji zamówienia
Szanowni Państwo.
 
Przystępujemy do realizacji Waszego zamówienia zaraz po zakończeniu przez Was procesu zakupu.
 
Już w następnym dniu roboczym możemy wysłać zamówiony towar przesyłką, na wskazany przez Państwa adres.
 
1. Zamówienie z odbiorem osobistym

Jeśli wybrali Państwo opcję "Odbioru osobistego" wówczas towar wydany będzie bezpośrednio z Naszego magazynu w Mikołowie już w następnym dniu roboczym.

 

2. Zakup towaru z przelewem natychmiastowym

Jeśli wybraliście płatność natychmiastową (np. płatności Shoper) to zamówienie zostanie wysłane następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu płatności na Naszym koncie.

 

3. Zakup towaru z przelewem tradycyjnym.

Wybierając tradycyjny przelew bankowy (lub pocztowy) czas realizacji uzależniony jest od momentu wpłynięcia należności na nasze konto. W zależności od banków i agencji pocztowych taki przelew może dochodzić nawet do 2-3 dni.


Wysyłka zamówień wielkogabarytowych

W przypadku zamówień wielkogabarytowych (np. duże Lodówki) wysyłka towaru może przeciągnąć się do 2 dni roboczych, z uwagi na dyspozycyjność odbioru Państwa zamówienia przez kuriera wielkogabarytowych przesyłek kurierskich.

 

Informacja o wysłaniu towaru

Zaraz po wysłaniu przesyłki otrzymacie Państwo numer listu przewozowego, gdzie będziecie mogli śledzić paczkę w internecie.

 


Jeśli masz jakieś pytania dotyczące terminu realizacji Twojego zamówienia, to zapraszamy do działu kontaktowego sklepu EUROMARMIX.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl